O nas

Emergency Call - 24/7

O nas

LTT Transfer Technologii Sp. z o. o.

LTT jest utworzoną w 1992 r. firmą handlową, zajmującą się rozwiązywaniem problemów obróbkowych w zakresie obróbki wykańczającej, powierzchniowej oraz zabezpieczania antykorozyjnego. Nasza działalność obejmuje:

  • dostawy maszyn, urządzeń, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych
  • doradztwo w zakresie doboru właściwych technologii obróbkowych
  • serwis maszyn i urządzeń
  • usługi
  • bezpłatne próby obróbkowe.

Jakość i profesjonalność naszych usług poparte są wieloletnim doświadczeniem, pierwszorzędnymi referencjami oraz setkami dostarczonych i pracujących w kraju urządzeń.

“Nie jest mądrze, zapłacić za dużo. Ale nie jest też mądrzej, zapłacić za mało. Zapłacisz za dużo, stracisz trochę pieniędzy, nic więcej. Jeżeli jednak zapłacisz za mało, stracić możesz wszystko, albowiem bardzo często zakupione urządzenie nie jest w stanie wypełnić zadań, do których zostało przeznaczone. Kupno wartościowego przedmiotu o wysokiej jakości za niewielkie pieniądze jest sprzeczne z prawami rządzącymi gospodarką. Korzystając z najtańszej oferty, musisz doliczyć do niej zwiększone koszty ryzyka, jakie poniesiesz. A jeżeli stać Cię na takie ryzyko, to z pewnością stać Cię również i na to, żeby za urządzenie lepsze zapłacić nieco więcej.”

Nasza misja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Mauris in erat justo.

Dlaczego my?

The dedication to fulfill our customer’s needs lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.